Diskuse

Text:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Kolik je 3 + 6 ?

Strana: 1 2 3 4 5 6 

Michael Král
21.3.2016
Aleno, ty už tam radši ani nelez a vůbec lepší bude když ani nevylezeš z domu. To mají mít olivy z Česka? Ty znáš nějaký český olivový háj? Myslím, že jeden příklad stačí. Trhy jsou jinak perfektní, ať už je to polský chleba s pomazánkou nebo paštiky a jogurty z farmy Němcových.


František Niemiec
11.12.2015
Bylo to trochu jinak, ale sestřihali to tak trochu negativně. Bylo to celé vytržené z kontextu. Náš stánek nabízí oříšky a sušené ovoce z celého světa. První otázka paní redaktorky byla, jestli pěstujeme kešu oříšky – to ale v ČR neroste. Nicméně nikoho nepodvádíme, u každého zboží je uvedena země původu.


Matúš Peteja
4.12.2015
Trhy pravidelně na vysoké úrovni. Absolutně nepřekonatelné zelí bylo doplněno nepřekonatelným polským chlebem. Ty 3kg kulaté chleby jsou něco úžasného. A navíc ta škvarková pomazánka. Jen škoda, že nemají obchod v Ostravě. Už bych jinde chléb nekupoval. Chtěl bych se zeptat- budou nějaké Adventní trhy tak jako loni? Protože jako poslední datum máte 12.12. a to mi přijde škoda. Přeji mnoho úspěchů.


Nová Alena
30.11.2015
Po pořadu Očima Josefa Klímy na trhy už nevkročím, chvástat se lokálními produkty a pak trhovci přiznají, že mají dýnové semínka z Číny,prodejce hledají doma a on místo BIO potravin má obchod z veteší, čili další překupník. Podvádíte te lidi a to se nebavím o olivách z Bulharska co přiznali na stánku s jídlem... tragédie a podvod na lidi


Soňa Glumbíková
1.11.2015
Koupila jsem si na trzích koláče od firmy Boží koláče a mohu jen doporučit. Kvalitní a bohatá náplň a vynikající těsto. Opravdu chutnají jako by je pekla moje babička.


KROUPALOVÁ ANETA
23.10.2015
Koláče z Hukvaldské pekárny jsou boží. Vláčné, jemné jako od babičky. Je to můj oblíbený stánek . Taky jejich slané rohlíky jsou bez konkurence. Je dobře, že mají prodejnu taky v Ostravě a hlavně, že jsou na farmářkách, to byl dobrý tah. Děkujeme ak


Elen Pajurková
18.10.2015
Netušila sem, jak skvělé koláče mohou být. Povidlovoořechový je opravdu Boží. A jakou práci si dají s kulturou prodeje, to se kolikrát nevidí ani v kamenném obchodě. Ať se jim daří.


Vladka havrankova
21.9.2015
19.9. uzasne farm.trhy, urcite si kazdy nasel ten svuj stanecek a nakoupil vse co chtel a odeselspokojeny jako ja. Prosim o info, stanek s domacim kyselym zelickem, pan to daval na vahu a mel i cenu zeli roku, silena rada stala na nej. Prosim o kontakt na nej. Dekuji V.H.

administrátor - Farmářské trhy

22.9.2015

Dobrý den, paní Havránková, velice děkujeme za příjemně kladné hodnocení našich trhů a jsme velmi potěšeni, že se Vám u nás tak líbí. Stánek s domácím kyselým zelím provozuje paní Renata Caletková z Radvanic, telefonní kontakt 581 331 417 nebo 775 166 182. Ještě jednou děkujeme za Vaši přízeň a přejeme hezký zbytek dne.


Vladka havrankova
20.9.2015
19.9. uzasne farm.trhy, urcite si kazdy nasel ten svuj stanecek a nakoupil vse co chtel a odeselspokojeny jako ja. Prosim o info, stanek s domacim kyselym zelickem, pan to daval na vahu a mel i cenu zeli roku, silena rada stala na nej. Prosim o kontakt na nej. Dekuji V.H.


Ivana Powiesnikova
7.8.2015
Rada chodim na Vase farmarske trhy, mam sve oblibene prodejce, kteri prodavaji kvalitni produkty a jejich prodejci jsou velice prijemni a umi poradit. Vsem muzu doporucit syry a ostatni produkty jako brynzu, jogurty od p. Trojka, kolace ze stanku naproti, ktere chutnaji jak od moji babicky, buchty od p. Hanky. Bylinky od prijemne pani, ktera jimi doslova zije no a samozrejme ovoce a zeleninu.

administrátor - Farmářské trhy

0.0.0000

Dobrý den, paní Powiesnikova, mockrát Vám děkujeme za velmi příjemné pozitivní hodnocení farmářů a farmářských trhů. Váš příspěvek je odměnou pro všechny farmáře, kteří vynakládají maximum úsilí, aby Vám poskytli co nejkvalitnější produkty a služby. Vážíme si Vaší přízně a podpory. Hezký zbytek dne.


Martina
13.7.2015
V sobotu jsem koupila ve stánku s uzeninami klobásky, které páchly, na tyto trhy už nikdy víc. Děkuji.

administrátor - Farmářské trhy

14.7.2015

Dobrý den, paní Martino, děkujeme Vám za informaci. Mohla byste nám prosím upřesnit o jaký stánek a farmáře se jednalo? Celou záležitost samozřejmě prošetříme a budeme Vás informovat. Hezký den


Vilém Trojek
27.6.2015
Lidé zlatí, co pořád naříkáte a vyhledáváte nedostatky? Z mých zkušeností je farmář u Futura něj trh v kraji! Např. u stánku s uzeninami Warisch stojí pokaždé "fronta na maso", to jsem u nás viděl naposledy v 88 roce:) Nemohu věřit, že by lidé nepoznali kvalitu... Právě je půl deváté ráno a trh se pěkně rozbíhá. Ženy přicházejí s košíky, nabírají zeleninu, lidé si povídají, popíjejí kávu, dávají si chutné občerstvení... Co chcete víc? Kvalita trhu se bude neustále zlepšovat, protože lidé si mohou dnes vybírat. Těžko se srovnávat s trhy ve Francii, kde tato kultura trhů běží po staletí. U nás se pomalu po dlouhých desetiletích vrací. Dejme tomu čas.


Vít Jandera
13.6.2015
Dneska 11:45 skoro už ani noha!! Přitom trhy mají být do 13hod. Pro lidi co přijedou zdaleka a najdou prázdné stánky nic moc. Hlavně, že to podporuje město. Organizátor to totálně nezvládá.


Jana Nováková
14.5.2015
Myslíte, že na české a moravské farmářské trhy patří zboží z Bulharska doveze minimálně 1200 km a bůhvi kde, v jaké teplotě atd skladované..v systému HACCP to asi moc nebude...

administrátor - Farmářské trhy

0.0.0000

Dobrý den, paní Nováková. Mohla byste prosím specifikovat, které zboží z Bulharska máte na mysli? Mockrát děkujeme a přejeme hezký zbytek dne


Lubomír Janhuba
9.5.2015
Milá paní Lehká, nechci se dotknout poctivých farmářů a výrobců, kterých asi u Futura asi už moc nenajdete. Převládají jak sama uvádíte prodejci, a prodávají asi ze stejných zdrojů jako vámi zavrhované supermarkety, takže mi v podstatě dáváte za pravdu. Já jen kritizuji systém farmářských trhů u Futura, které se na webu ohánějí podporou českých zemědělců, ale jak je zřejmé, pomáhají spíš jejích likvidaci. Jak jinak si vysvětlit prodejce prodávající zboží z dovozu, kterých je na trzích víc než dost. Většina to bere jen jako možnost snadného zisku a že se sjíždějí z celé republiky jak uvádíte je celkem logické, protože na většinu opravdových farmářských trhů v jiných krajích by je vůbec nepustily. Zkuste si udělat někdy výlet do Olomouce (je to pěkné město se spoustou památek a zoologickou zahradou) a navštívit tamní farmářské trhy. Pokud jste alespoň průměrně inteligentní pochopíte již při prvním pohledu o čem jsou farmářské trhy a při bližším pohledu zjistíte, že i u nás se vyrábí kvalitní a chutné sýry a prodává se zelenina která odpovídá ročnímu období, a i další výrobky mohou být vyrobeny místními výrobci a ne jen dovezeny ze zahraničí. Popkud budete posuzovat jen dle toho. co vidíte u Futura, asi těžko někdy pochopíte, o čem tady píši. Přeji vám příjemné nákupy.


Eva Lehká
7.5.2015
Dobrý den, milí pane Janhubo. Je velice smutné,že tady urážíte prodejce,kteří se k nám sjíždějí z celé republiky,aby nám mohli nabídnout jejich výrobky. Já sama vždy ráda nakoupím a kvalitně.A co se mi nezdá,tak nekoupím,ale nepomluvím! Zřejmě jste nadprůměrně inteligentní a tedy naše farm.trhy nejsou pro Vás dost dobré a platíte supermarketům. Děkuji,že jste mne a mnoho lidí nazval pitomcem,ale klidně budu pitomá a nakoupím ke své spokojenosti. Nikdy se mi totiž nestalo,že bych koupila něco špatného.Ale v supermarketech se mi to stavá běžně! Proto budu prodejci dále podporovat,protože pro mně je důležitá především kvalita a ne hloubkové zkoumání. Děkuji za Farmářské trhy.


Lubomír Janhuba
4.5.2015
Dobrý den, jak je vidět, ostravské "farmářské trhy", které si předsevzaly podporu českých zemědělců stále pokračují ve stejně bezohledném trendu. Farm menu z bulharských surovin, průmyslově vyráběné sirupy ze Srbska a zelenina od velmi úspěšného zemědělce z jižní Moravy, který sklízí rajčata a papriky i v předvánočním období a mnoho dalších úspěšných "farmářů". Průměrně inteligentní člověk pozná, že se jedná hlavně o kšeft, a pitomec ať platí. Je to stále stejná písnička. Pokud budem nadávat na nekvalitní potraviny a přitom je kupovat, tak se asi nic nezmění. A výmluvy paní Vařekové, že by výběr nebyl nijak rozmanitý je jen díky tomu, že pokud na problém upozorníte, již vás na další prodej s čekými produkty, z nichž jeden obdržel i ocenění regionální potravina Moravskoslezského kraje nepozvou. Jednodušší je nad tím mávnout rukou a o snaze druhých, kteří by chtěli opravdu české výrobky prohlásit, že je to jen rýpání. Lubomír Janhuba - Aronie z Podbeskydí


Eva Lehká
4.5.2015
Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit ke komentáři paní Jany Novákové. Farm menu si občas na farm.trhu dávám a vždy je dobré a čerstvě přede mnou připravené.To,že se zastavujete nad olivovou pastou a balkánským sýrem mi příjde opravdu už moc.Pokud mám olivy ráda,tak jsem zrovna nadšena tímto menu.Je přeci jedno jestli si dám olivy doma,nebo jinde.Toto mi spíš přijde už jen jako rýpání.Pravidelně si kupuji zeleninu na salát na trhu a dávám si do něj balkánský sýr,který zbožnuji a příjde mi to normální.Takže držím palce FARM MENU a určitě pokračujte v olivách a balkánu a jiných.. Nenechte se odradit jedním nespokojeným zákazníkem. Ostatní jsme spokojeni,s pozdravem Eva.


Jirka
3.5.2015
Slovena z "Oravské sýry" prodává prošlé sýry. Včera jsem koupil balení korbáčiků, které mají spotřebu do 1.5.2015. Musela to vědět, protože schválně tento balíček se nám snažila prodat a ukazovala ho z druhé strany a vehementně to nabízela jako alternativu k velkému balení nití. Hodnocení mají špatné, proč tu pořád jsou? Když se snaží okrádat zákazníky...


LENKA VAŘEKOVÁ
1.5.2015
Dobrý den, balkánský sýr i olivy jsou dovezeny z Bulharska od tamních výrobců..viz madeinbulgaria Pokud by jste v tomto ročním období očekávali pouze naši sezónní zeleninu, obávám se, že by výběr nebyl nijak rozmanitý. Navíc je zde další stránka a tou je ,,kuchyň" . Ikdyž vaříme na parkovišti, maximum jídel připravujeme na místě na počkání, čerstvé.. S pozdravem Mgr. Lenka Vařeková.


Strana: 1 2 3 4 5 6